Bilgilendirme
  • Lack of access rights - File 'http:/lh4.googleusercontent.com/B-xlughxJhwUJ8sv_YmhSkrZwnubxWUxHOGCGy__-bZR3j4IU5E3tF-MllZABpJWg641NGGVqQ4OyIVDgJs5L5ChlmBMGzgYmfegtQ7TCCUIYOr8mec'
  • Lack of access rights - File 'http:/lh4.googleusercontent.com/B-xlughxJhwUJ8sv_YmhSkrZwnubxWUxHOGCGy__-bZR3j4IU5E3tF-MllZABpJWg641NGGVqQ4OyIVDgJs5L5ChlmBMGzgYmfegtQ7TCCUIYOr8mec'

Yapı Denetim Bedel Teklif Programı

Nedir?

Yapı denetim hizmeti bedeli teklifi verilebilmesi için yazılmış bir programdır. Normal, kısmi ve güçlendirme denetim hizmetleri için kolay ve hızlı bir şekilde teklif verebilir, çıktı alabilir, excel dosyası olarak arşivleyebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Yeni yapılacak yapılar için sırasıyla inşaatın bitirilme süresini, yapı sınıfını seçip, toplam inşaat alanını varsa kısmi inşaat alanını ve yapı sahibinin tabi olduğu kdv oranı seçilir ve hesapla butonuna basılır. Eğer yeni fiyatları kullan işaretlenmezse 17.08.2011 tarihinden öncesine ait oranlarla hesap yapılır. İsterseniz yeni veya eski asgari oranlar yerine kendi belirlediğiniz oranla hizmet bedelini hesaplayabilirsiniz. Çıktı seçeneklerinden yapı sahibinin ismini girerek ödeme tablosu yazdır butonuyla ödeme tablosu yazdırabilir, excele ver diyerek kurulum klasöründeki arşiv dizinine arşivleyebilir, yazıcıya gönder diyerek çıktı alabilirsiniz. Not: Çıktı ve arşiv işlemleri bilgisayarda excelin kurulu olmasını gerektirir. Yapıdel.xls ve ödemetablo.xls şablon dosyalarına kendi şirket logolarınızı koyarak, kendi bilgilerinizi ekleyerek tekliflerde kullanabilirsiniz.

Mevcut yapı kısmında da mevcut yapıların tetkik ve güçlendirme denetim hizmet bedelleri için benzer şekilde hesap yapılabilir. Yapı uzaklıkları için ulaşım giderleri farkı yüzünden belirli oranlarda artma eksiltme uygulanmıştır.

Özellikleri

Kullanımı basit arayüz,
Teklifleri arşivleme ve çıktı alma seçeneği,
Düşük sistem gereksinimleri,
Özelleştirilebilir şablon dosyaları
Hızlı ve kolay erişim, kullanım

Buradan indirebilirsiniz...

Etiketler